укррус

Історія бренду

 Концерн Dr. Theiss Naturwaren відомий на ринку Німеччини вже понад 30 років. Компанія починала свою діяльність з виробництва лікарських засобів на рослинній основі. Сьогодні підприємство представляє 4 відомих бренда: лікарські засоби ТМ Dr. Theiss, засоби гігієни для ротової порожнини ТМ Lacalut, косметичний напрям PharmaTheiss cosmetics, а також серія проти болю у м’язах і суглобах та для догляду за ногами Allgasan.

Історія напряму PharmaTheiss cosmetics  почалась у 2002 році з виводу на ринок Німеччини косметичної серії D’oliva. Продукція цієї лінії досить швидко завоювала прихильність споживачів та посіла своє місце у 3-ці лідерів серед виробників косметичних засобів на німецькому фармацевтичному ринку. Дана косметична серія вважається одним з найбільш успішних стартів нового бренду на ринку Німеччини за останні 20 років. Згодом, з не меншим успіхом, стартували anti-aging серія GRANATAPFEL та засоби дерматологічної компетенції HAUT in BALANCE.

В Україні продукція під брендом D’oliva з’явилась у 2006 році. Дана косметична серія пропонує якісні засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла, які вироблені на фармацевтичному підприємстві на основі ретельно відібраних натуральних компонентів, основний з яких – Тосканська олія оливи першого холодного пресування.

З кінця 2011 року компанія розширила свою присутність на ринку України серією косметичних anti-aging засобів по догляду за шкірою обличчя та тіла GRANATAPFEL. Продукти даної серії є інноваційною формулою проти ознак часу.

© 2011-2012. «PharmaTheiss» Усі права захищені.     Розробка сайту — Brights
Зроблено в Німеччині