укррус

Bиробництво

Косметичні засоби PharmaTheiss cosmetics розробленs в Німеччині лабораторією концерну Dr. Theiss Naturwaren.

Компанія Dr. Theiss Naturwaren ставить високі вимоги до власного виробництва лікарських засобів і засобів для догляду за шкірою, розробляє їх під строгим контролем якості згідно зі стандартами GMP і в гармонії з природою.

Відділ досліджень та розробок концерну Dr. Theiss Naturwaren розробив косметичні засоби серії D’oliva на основі Тосканської (Італія) оливкової олії першого холодного пресування.

У містечку Буті і сьогодні обробляють оливки за стародавніми 350-річними традиціями, без машин і пестицидів. Оливки і олія з них вважають одними з найкращих у Європі. Саме з цієї високоякісної олії виготовляється косметика D’oliva.

Щойно віджату в Буті оливкову олію під особливим контролем транспортують в м. Хомбург. Перед виробництвом ретельно перевіряється й аналізується якість усіх компонентів, щоб вилучити низькопробні й неефективні інгредієнти. Після закінчення виробництва проводиться остаточний контроль усієї продукції, що підтверджує якість вихідних компонентів і правильність технологічного процесу. Таким чином,  гарантується відповідність косметичної серії D'оliva найвищим вимогам. 

З кінця 2011 року компанія розширила свою присутність на ринку України серією косметичних anti-aging засобів по догляду за шкірою обличчя та тіла GRANATAPFEL - інноваційна формула проти ознак часу.

Знання про ефективність натуральних компонентів разом з найсучаснішими науковими дослідженнями є основою продуктів для догляду за шкірою від  PharmaTheiss cosmetics/ФармаТайсс косметикс/. Новітні розробки наших експертів увійшли до серії для догляду за шкірою GRANATAPFEL, яка поєднує виняткову якість та науково доведену ефективність.  Все найцінніше з плоду граната разом з іншими ефективними компонентами живлять та зволожують шкіру, усувають перші ознаки старіння.

До складу продукції входять натуральні цінні олії та рослинні екстракти. Усі продукти дерматологічно протестовані та продаються тільки в аптеках.

PharmaTheiss cosmetics – це здоров’я та краса Вашої шкіри!

© 2011-2012. «PharmaTheiss» Усі права захищені.     Розробка сайту — Brights
Зроблено в Німеччині